Духовенство та монашество

Архиєрей

  1. ЛОНЧИНА, єп. Гліб, Апостольський Адміністратор від 18 лютого 2019 року

Протоєреї

  1. ДУФАНЕЦЬ, о. Іван, судовий вікарій від 1 жовтня 2015 року, повторно від 11 жовтня 2018 року
  2. МОРКВАС, о. Андрій
  3. РОМАНЮК, митр. прот. Михайло
  4. СПОДАР, о. Олег
  5. СТЕЦИШИН, о. Мар’ян
  6. ФІҐУРЕК, о. Адам, промотор справедливості ві 4 лютого 2017 року

Єромонахи

  1. ПІХ, о. Руслан (ЧНІ), 
  2. МИХАЙЛЮК, о. Назар (ЧНІ)

Єреї

  1. БУЦЯК, о. Микола
  2. ГОРЕЦЬКИЙ, о. Святослав
  3. ГОРОШКО, о. Володимир, захисник подружнього вузла від 18 листопада 2021 року
  4. ГРИВНАК, о. Микола
  5. ДАНЧЕВСЬКИЙ, о. Іван
  6. ЗАТОРСЬКИЙ, о. Назарій
  7. ЛЕЩИНСЬКИЙ, o. Юрійканцлер від 2 лютого 2018 року, суддя від 18 листопада 2021 року
  8. НАКОНЕЧНИЙ, о. Ігор
  9. ОСТАП’ЮК, o. Роман
  10. ПАЛЮХ, о. Микола
  11. ПЕНДЗЕЙ, о. Володими
  12. ПУРІЙ, о. Василь
  13. РАНЦЯ, о. Ігор
  14. СІТКО, о. Любомир
  15. ФИЛИПЧАК, о. д-р. Любомир
  16. ЧІЗМАР, о. Ярослав
  17. ШЕВЦОВ, о. Михайло

Емерити:

Диякони:

  1. РАНС, д. Дідьє
  2. ФЕТРОП, д. П’єр-Мішель

на навчанні:

  1. РАДЬКО, д. Володимир

Монахині:

  1. КОЗАК, с. Марта (СНДМ)
  2. КУДЛА, с. Йосафата (СНДМ)
  3. КУЛИК, с. Антонія
  4. ФЕДАН, с. Давида (СНДМ)
 

ЗАУВАГА: у список включено всіх священиків, дияконів, монахів та монахинь УГКЦ, котрі здійснюють свої служіння для греко-католиків в Єпархії св. Володимира Великого (в т. ч., поєднуючи їх із вищими богословськими студіями), незалежно від того, до якої єпархії/згромадження-чину вони канонічно належать